Гелі для нарощування
На сьогоднішній день процедура нарощування нігтів досить популярна, оскільки кожна жінка намагається стежити за своїм зовнішнім виглядом. Як відомо, руки можуть розповісти про жінку набагато більше, ніж гарний одяг, саме тому слід приділяти більше уваги своїм ручкам, у тому числі манікюру. Трапляється так, що відростити свої натуральні нігті не можливе через ламкість нігтьової пластини. У такому разі активно застосовується нарощування нігтів гелем та акрилом. До речі, нарощування гелем стає найбільш популярним через його текстуру, простоту використання, а також через різноманітність різних видів гелевого матеріалу.
Якщо розглядати нарощування в студії краси або салоні, то будь-який майстер завжди знає напевно чиєю продукцією користується, має на руках усі необхідні сертифікати якості даної продукції, а також може точно визначити якість того чи іншого гелю. На ринку манікюрних товарів вибір досить великий, але далеко не вся ця продукція відповідає заявленим стандартам якості. Від професійного майстра залежить багато, проте без якісного матеріалу хороше нарощування, як правило, не вийде.
Важливим критерієм вибору є технологія нанесення. Залежно від щільності та технології нанесення гелю, різниться однофазний гель, двофазний та трифазний. Для новачків у манікюрній справі більше підходить однофазний гель, оскільки він простий у використанні та наноситься лише в один шар. Проте кожен майстер, навіть новачок, вибирає собі той гель, з яким йому зручніше працювати.
- 296 ₴295 ₴Готово до відправкиGNS01
- 296 ₴295 ₴Готово до відправкиGNS02
- 296 ₴295 ₴Готово до відправкиGNS03
- 296 ₴295 ₴Готово до відправкиGNS04
- 296 ₴295 ₴Готово до відправкиGNJ05
- 296 ₴295 ₴Готово до відправкиGNJ07
- 560 ₴450 ₴Готово до відправкиGMilk-50
- 296 ₴295 ₴Готово до відправкиGE30C
- 396 ₴395 ₴Готово до відправкиGE50P
- 396 ₴395 ₴Готово до відправкиGE550LP
- 296 ₴295 ₴Готово до відправкиGE30P
- 396 ₴395 ₴Готово до відправкиGE50YW
- 296 ₴295 ₴Готово до відправкиGE30LP
- 396 ₴395 ₴Готово до відправкиGE50C
- 296 ₴295 ₴Готово до відправкиGE30YW
- 296 ₴295 ₴Готово до відправкиGE30B
- 296 ₴295 ₴Готово до відправкиGE30RS
- 296 ₴295 ₴Готово до відправкиGE30CAP
- 296 ₴295 ₴Готово до відправкиGE30LT
- 296 ₴295 ₴Готово до відправкиGE30FR
- 296 ₴295 ₴Готово до відправкиGE30LB
- 296 ₴295 ₴Готово до відправкиGE30PM
- 300 ₴260 ₴Готово до відправкиMILKPOTAL-02
Види технологій нанесення гелів
Однофазна текстура гелю наноситься в один шар, виконуючи всі необхідні властивості без нанесення додаткових засобів. Таким чином, робота з однофазним гелем відбувається в рази швидше, ніж з іншими гелями, а результат виявляється анітрохи не гірший за два або трифазні. Варто зазначити, що такий гель стоїть на порядок вище за інші, проте його використання без зайвих витрат матеріалу незабаром цілком окупається;
При використанні двофазної текстури гелю використовується основне покриття, яке надійно взаємодіє з поверхнею нігтя, а також топове - для закріплення першого шару;
Трифазні гелі є найбільш складними у використанні, оскільки наносяться в три етапи, що включають три складових трифазного гелю. Першим шаром наноситься спеціальний розчин для кращого схоплювання з основним гелем, потім основний шар гелю, третім шаром наноситься шар, що закріплює - фініш-гель. Саме з трифазним гелем робиться френч.
Оскільки фініш-гель має дві різні текстури, його варто виділити окремим пунктом. Фініш-гель, як і основа, буває рідкий та в'язкий. Рідкий найпоширеніший як закріплюючий шар основи.
В'язкий фініш-гель рахунок своїх якостей може використовуватися як для оформлення акваріумних дизайнів, так і для вирівнювання натурального нігтя. У другому варіанті його використовують поверх основи.
Гелі для нарощування нігтів бувають як кольорові, і прозорі.
Кольорові гелі бувають різних відтінків, починаючи від ніжних ніжних тонів, закінчуючи яскравими квітами.
Прозорі або напівпрозорі гелі використовують для оформлення акваріумних дизайнів, а також для перекриття нерівностей.
Камуфляжні, використовуються найчастіше для створення так званого френча, де основна поверхня нарощеної пластини кольору натурального нігтя, а вільний край нігтя пофарбований переважно в білий.
Гелі білого відтінку використовують, як правило, для оформлення весільного манікюру, або для френча.
Кольоровими гелями майстри можуть створювати різні малюнки і зображення, на які вистачить фантазії.
Крім перелічених вище гелів, існують також і 3-Д гелі, що використовуються для створення барвистих зображень і об'ємних візерунків на поверхні нігтя. Найкрасивіші квіти, метелики та будинки, зображені в об'ємному вигляді, також наносяться 3-Д гелями.
Окрему увагу варто приділяти густині гелю.
Щільність різних видів гелів помітно відрізняється. Так, гель для нарощування нігтів становить за густиною від 1 до 5 одиниць. Чим вищий показник, тим гель щільніший.
Порівнюючи гелі, можна виділити, що у рідких гелів щільність всього 1-1.5 одиниці, що дозволяє гелю легко розтікатися поверхнею нігтя, не вимагаючи додаткового розрівнювання його поверхнею. До цих гелями можна віднести гелі, що самовирівнюються.
Гелі з більш щільною консистенцією виглядають як м'який пластилін, рівномірно розподілити їх можна з використанням спеціальної пензлика розгладжуючим рухом. До таких гелів можна віднести так званий гель жуйку.
Висока щільність гелів дозволяє всього одним шаром створити хороший товстий шар покриття, що візуально нагадує натуральний ніготь. Гелі з більш високою щільністю використовують для створення довгих штучних нігтів з довгою вільного краю, що перевищує 1см. До таких гелями можна віднести тиксотропні гелі, вони ж гелі желе. Тиксотропні гелі лини желе під час роботи легко розподіляються пензликом, приймаючи необхідну форму. Завдяки своїй щільності цей гель підходить для нарощування нігтів будь-якої довжини.
Крім кольорових гелів для нарощування нігтів, є ще гель-фарби, які також використовуються для нарощування. У чому їхня різниця?
Гель-фарба, як правило, за густиною не перевищує 1 одиниці, в той час як кольорові гелі є трохи щільніше - 1.5 - 2.5 одиниці.
Крім того, нанесення гель-фарби відбувається найчастіше на чисту підпиляну поверхню нігтя, оскільки цей матеріал погано контактує з дисперсійним шаром. Однак можливе використання гель-фарби для оформлення дизайну.
Нанесення гель-фарби здійснюється як під топове покриття. Іншими словами, гель-фарба не вимагає шліфування після нанесення, як у випадку кольорових гелів. Так і наносити малюнки поверх топу, різновид їх великий, з липким шаром або без липкого, для об'ємних дизайнів, малювання вензелів, френча, або для друку фольги.
Вибираючи матеріали для нарощування нігтів, слід враховувати перелічені вище пункти.